טובה 052-7474121  דפנה 054-3979999
וואטסאפנעמה 052-7023373יוצא לאור

אלון יעקובי

 

 

כל אירוע בחיינו, כל פעולה שאנחנו עושים וכל החלטה שאנחנו מקבלים,
הם תוצאה של המחשבות שמתרוצצות בראשנו.
לכל אחת מהמחשבות האלה יש כח.
לדפוסי החשיבה שלנו יש משמעות והשפעה ישירה
על האופן בו אנחנו בוחרים לחיות את חיינו.

בהרצאה מרגשת ומלאת השראה, מספר אלון יעקובי על האופן בו ניתן לרתום את כח המחשבה שלנו על מנת לייצר את המציאות בה אנחנו רוצים לחיות.


זו הרצאה שלא תשאיר אתכם אדישים לנוכח הסיפור המופלא המוצג בה, אשר יחדיר בכם את האמונה שהכל בחיים זה עניין של החלטה ואת ההבנה שהזמן שלנו לחיות כמו שתמיד רצינו הוא עכשיו.

 -----

"דרך הסיפור הלא שגרתי של חיי, אני מדגים את הקשר בין חוסן מנטלי לחוסן פיזי, את היכולת שלנו לשלוט על תוצאות האירועים בחיינו." 

בגיל 30 אובחנתי עם סרטן מתקדם, הרופאים ניבאו פגיעה לכל החיים. בשלב הזה הבנתי שאני צריך לבחור בין - לוותר או להילחם. מכיוון שמוות לא היה זר לי, לאחר שנאבקתי על חיי בפעם הראשונה בגיל 16 ואיבדתי את אבי בגיל 17, החלטתי לא לוותר, אבל גם לא להילחם. החלטתי לנצח.

 

"יוצא לאור" זו לא הרצאה על סרטן או מוות. אלא על כח רצון בלתי מתפשר וניצחון החיים. כזו שמוכיחה שלא משנה כמה נמוך נרד, הכח לעלות בחזרה נמצא בתוכנו.

 

unnamed

 הזמן שלנו לחיות כמו שתמיד רצינו הוא עכשיו. וזה עניין של החלטה. 

 

המלצות 

טובה שלום

היה אצלנו אלון יעקבי המדהים ..השראה הבחור הזה ..סיפור אישי נוגע ללב ולנשמה, מספר בצורה מרתקת שקט הושלך באולם משך כל ההרצאה. בחור כל כך חיובי, בהרצאתו משבץ אלון מסרים כ"כ טובים ונכונים לחיים, כפי שציינתי הוא השראה לחיים טובים וחשיבה נכונה..אני אמליץ בחום לכל הקבוצות ויותר.. תודה על ההמלצה!!

נעמי

ויצו רחובות 

*** 

אלון היקר,
שמחנו לשמוע ממך על סיפורך האישי המרתק, היוצא דופן והכמעט בלתי ניתן לתפיסה.
חשפת בפני האסירים בבית סוהר מעשיהו את כברת הדרך שעברת. כיבדת אותם בחשיפתך האישית, ברגישות וברצון העברת מסר - כי החיים שלהם נתונים בידיהם, גם אם הכל נראה אבוד. דווקא במקום כמו בית סוהר, העברת מסר שכזה היא משמעותית ובלתי נפרדת מהמשך חיזוקם של האסירים, ראשית כבני אדם.
האסירים היו קשובים, התעניינו ושאלו שאלות. השבת להם בהבנה ובהכלה ואין ספק כי נגעת בהם לא מעט.
תודה לך על שתרמת מזמנך ושיתפת אותנו בסיפור חייך.
מאחלים לך בהצלחה רבה בהמשך הדרך ומקווים שתמשיך לעסוק במלאכה חשובה זו.

קצינת חינוך - בית סוהר מעשיהו

 

להזמנה ולפרטים נוספים:

טובה 052-7474121

דפנה 054-3979999

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם